niedziela, 15 lutego 2009

Zapraszamy na stronę Abecadła

Wszystkich czytelników naszego bloga zapraszamy na stronę internetową biblioteki ABECADŁO. Tam w zakładce Klub znajdziecie informacje o spotkaniach Klubu Mam i o tym co wydarzyło się w Bajkowym Przedszkolu.
Zapraszamy na naszą stronę

8 komentarzy:

malin.net.pl pisze...

Trochę jestem tutaj w rozterce. Bo tak na pierwszy rzut oka to strona jest jakby przygotowana dla młodszego czytelnika, jest dość kolorowo, to menu po lewej stronie jest "dziecięcą" czcionką napisane, są fajne gierki itp. Ale po wgłębieniu się w działy, teksty tam są bardzo "dorosłe". Regulamin jest napisany regulaminowym językiem, nie do zrozumienia przez dzieciaki, dział "O nas" też jest jakby bardziej do bardziej dojrzałego czytelnika.

A przecież można by to było całkiem dostosować do najmłodszych, regulamin napisać "po dziecięcemu", na poziomie dziesięciolatka, a gdzieś na dole albo obok umieścić link do regulaminu, który może przeczytać rodzic.

W ogóle wyobrażałbym sobie stronę takiej biblioteki podzieloną na dwie części. Po wejściu na stronę główną można wybrać cześć "dla mamy i taty" i część "dla mnie" (w domyśle dla dziecka). W według tego dostosować zawartość stron.

Abecadło pisze...

Bardzo dziękujemy za komentarz.Właśnie jesteśmy w trakcie pracy nad zmianami naszej strony, dlatego jesteśmy wdzięczni za te uwagi. Mamy nadzieję,że nowa strona spodoba się wszystkim. Pozdrawiamy i zapraszamy do Abecadła:)

Dostarczanie kwiatów Poznań pisze...

Trafnie.

Biuro rachunkowe Lublin pisze...

Poprzedni wpis bardziej mi się podobał.

Anonimowy pisze...

Twój blog jest interesujący ;)

Segway pisze...

Kiedy następny wpis?

Biuro rachunkowe w Poznaniu pisze...

Czytam twoje posty. Masz wyobraźnię.

Dekoracja kościoła Łódź pisze...

Ciekaweartykuły.